BIBS DE LUX

Nejprodávanější

BIBS De Lux cumliky z prirodneho kaucuku 2ks Mustard+Petrol
BIBIS DE LUX mustard-petrol 2
Na dotaz (1 ks)
Kód: 7677
 
310 Kč
BIBS De Lux cumliky z prirodneho kaucuku 2ks Coral+Ruby
BIBIS DE LUX coral-ruby 2
Na dotaz (1 ks)
Kód: 7674
 
310 Kč
BIBS De Lux cumliky z prirodneho kaucuku 2ks Du…Lilac+Heather
BIBIS DE LUX dusky-lilac-heather 1
Na dotaz (1 ks)
Kód: 7671
 
310 Kč
3 položek celkem
BIBS De Lux cumliky z prirodneho kaucuku 2ks Coral+Ruby
310 Kč

Vyrobeno v Dánsku .Testováno v Consumer Lab Denmark.V souladu s evropským standardem EN 1400+A2. Velikosti: BIBS De Lux jsou k dispozici ve Velikost 2: od 6 měsíc

Kód: 7674
BIBS De Lux cumliky z prirodneho kaucuku 2ks Du…Lilac+Heather
310 Kč

Vyrobeno v Dánsku .Testováno v Consumer Lab Denmark.V souladu s evropským standardem EN 1400+A2. Velikosti: BIBS De Lux jsou k dispozici ve 2 velikostech .Velikost 1: 0-6 měsíců

Kód: 7671
BIBS De Lux cumliky z prirodneho kaucuku 2ks Mustard+Petrol
310 Kč

Vyrobeno v Dánsku .Testováno v Consumer Lab Denmark.V souladu s evropským standardem EN 1400+A2. Velikosti: BIBS De Lux jsou k dispozici ve 2 velikostech Velikost 2: od 6 měsíc

Kód: 7677

BIBS: De Lux dudlíky z přírodního kaučuku 2ks BIBS dobývají celý svět. Jednoduché a stylové. BIBS jsou dudlíky navrženy a vyráběny v Dánsku s více než 30-tiletoutradicí.Jejich minimalistický skandinávský design, kvalita a široké barevné provedení jsou pro BIBS dudlíky typické.

Kromě jedinečného designu dbá značka BIBS na to, aby byly dudlíky zdravotně nezávadné a napomáhaly přirozenému vývoji dětí. BIBS De Lux je klasický kulatý dudlík s minimalistickým vzhledem a moderním matným povrchem v krásné barevné nabídce jemných, pastelových, zemitých i neutrálních tónů.

Sací část je vyrobená ze 100% přírodního kaučuku, který je mimořádně pružný a měkký zároveň, odolný protivy tvoření trhlin a odštěpení malých kousků. Ostatní části (kotouč a karička) jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného polypropylenu (PP).Dudlík je navržen tak, aby nedráždil citlivou pokožku miminka. Kulatý kroužek s větracími otvory má klenutý tvar, téměř vůbec se nedotýká pokožky kolem úst, ta proto zůstává klidná, bez otisků a podráždění. Díky měkoučkému kaučuku a zabudovanému vzduchovému ventilu dítě dudlík snadno stlačuje a formuje v ústech, čímž je zachován přirozený vývin patra, zoubků a dásní dětí. Proč děti oblibují dudlíky BIBS?

Extra lehký.

Výjimečná chuť přírodního kaučuku, děti ji přirozeně upřednostňují před syntetickými materiály jako je silikon.

Kulatý / třešňový tvar savičky si často oblíbí i děti, které odmítají jiné tvary dudlíku. Proč rodiče oblibují dudlíky BIBS?

Dítě saje pouze 100% přírodní bezpečný materiál, kaučuk vyrobený z mízy stromu Hevea.

Díky speciálnímu klenutému tvaru kotouče je minimalizován dotyk dudlíku s pokožkou , pokožka zůstává suchá a nevznikají podráždění. Stylový design v krásných barevných provedeních.

Vyrobeno v EU. Složení: Sací část: 100% přírodní kaučuk Ostatní části: polypropylen (PP)Bez BPA, PVC, ftalátů a jiných škodlivých látek.

Vyrobeno v Dánsku .Testováno v Consumer Lab Denmark.V souladu s evropským standardem EN 1400+A2.

Velikosti: BIBS De Lux jsou k dispozici ve 2 velikostech

.Velikost 1: 0-6 měsíců

Velikost 2: od 6 měsíc